Uroczysty koncert w 80. rocznicę urodzin Krzysztofa Pendereckiego

Przypominamy o wielkim koncercie urodzinowym Krzysztofa Pendereckiego, który na naszej antenie transmitować będziemy już od godziny 18.30! Podczas koncertu zabrzmią cztery utwory wybitnego kompozytora
Uroczysty koncert w 80. rocznicę urodzin Krzysztofa Pendereckiego
Published on 10/19/2017
Przypominamy o wielkim koncercie urodzinowym Krzysztofa Pendereckiego, który na naszej antenie transmitować będziemy już od godziny 18.30! Podczas koncertu zabrzmią cztery utwory wybitnego kompozytora: „Ofiarom Hiroszimy -Tren”, „Duo Concertante”, „Concerto grosso” oraz „Credo”. W koncercie weźmie udział jedna z najlepszych polskich orkiestr – Sinfonia Varsovia – oraz warszawskie chóry: Chór Filharmonii Narodowej, Chór Teatru Wielkiego – Opery Narodowej oraz Warszawski Chór Chłopięcy. Wystąpią również soliści i dyrygenci światowej sławy – m.in. Anne-Sophie Mutter, Valery Gergiev, Charles Dutoit i Krzysztof Urbański. Bądźcie z nami!

Comments

Wielka gala Wszyscy w strojach wieczorowych, a komentator TV w dresie!
Ależ popelina, na takim koncercie! Wstyd!
poza tym koncert piękny.:)
cały czas trwa przerwa? komentator to L.U.C, taki jego styl.
Prawdziwa gala.Piękny koncert.Wspaniały Jubilat :)
Świetny
Oczywiście wpadka koszmarna i komentator ...też mi nie pasował. Jednak powtórzę ..koncert świetny
Piękny koncert :-)
Co to znaczy L.U.C?
Tak, poza koszmarną wpadką koncert wspaniały. Ciekawe czy zgrabne nóżki niesłyszącej komentatorki poszły też na świat.:)
Alez to był kapitalny koncert. Zwłaszcza Credo.
Koncert rewelacyjny,wspaniali wykonawcy i kompozycje,cudowna scenografia Borysa Kudlicki,ciekawi rozmówcy...a na resztę spuśćmy kurtynę...
Szanowni Państwo! Cieszymy się z ciepłego przyjęcia transmisji uroczystego koncertu urodzinowego Krzysztofa Pendereckiego na naszej antenie i licznie zgromadzonej publiczności przed telewizorami. Niestety w trakcie koncertu mieliśmy do czynienia z niefortunną przerwą w transmisji. Stało się tak z powodów technicznych, niezależnych od pracy telewizyjnej ekipy przygotowującej transmisję. Nocna powtórka koncertu została wyemitowana już ze stosowną korektą. Prosimy o wyrozumiałość i dziękujemy za Państwa komentarze w tej sprawie.

Suggested videos